Vyhrajte lístky na MS v hokeji 2019

Do začiatku 83. svetového šampionátu v ľadovom hokeji 2019 zostáva ešte 24 dní. Podobne ako pred ôsmimi rokmi budú jeho dejiskami Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave a košická Steel Aréna. Chcete zažiť atmosféru majstrovstiev sveta na vlastnej koži? Ak áno, neváhajte sa zapojiť do súťaže o vstupenky na MS v hokeji na webe www.tipsport.sk.

Za štyri eurá získate jeden súťažný pokus

V avizovanej súťaži sa hrá o 2000 vstupeniek na zápasy svetového šampionátu, 3000 reprezentačných dresov a tiež 40 miliónov netov na tipovanie. Súťaž začala už včera, a tak niekoľko cien už našlo svojich majiteľov. Stále ich však zostáva obrovské množstvo. Pokiaľ dodržíte pravidlá hry a budete mať potrebné šťastie, možno sa dočkáte vstupeniek práve vy. Pravidlá sú jednoduché. Šancu na výhru máte vtedy, ak počas dňa pretipujete na stránke www.tipsport.sk sumu štyri eurá. Vďaka tomu získate jeden súťažný pokus. Po kliknutí na tlačidlo „Hrať“ sa zobrazí virtuálne hľadisko a vy máte možnosť zvoliť si jedno miesto.  Následne už musíte len chvíľku počkať a dúfať, že ste vybrali také políčko, pod ktorým sa skrýva jedna z vyššie uvedených cien. Pokusy si môžete aj pošetriť a neskôr využiť naraz. Denne však môžete získať maximálne jeden.

Súťaž o 2 000 vstupeniek na MS v ľadovom hokeji 2019

Vstupenky na mimoriadne atraktívne duely

Pokiaľ budete v Tipsporte oddnes starostlivo spĺňať denný limit, získate ešte 40 súťažných pokusov. Súťaž totiž trvá až do 26. mája 2019, teda dňa finálového stretnutia. Prerušená bude počas Veľkého piatku, keďže v tento deň nie je z legislatívnych dôvodov stávkovanie možné. Čo sa týka vstupeniek, vždy sa vyhrávajú po dve, aby ste mohli niekoho zobrať so sebou. Hráte o 358 vstupeniek na českú reprezentáciu, o 314 na slovenskú a tiež na atraktívne duely Rusko – Švédsko či na derby dvoch zámorských hokejových veľmocí. Pokiaľ budete mať šťastie a zvolíte výherné políčko, je potrebné aby ste vyplnili kontaktný formulár, na základe ktorého vám bude výhra doručená. Ak tak neurobíte do 24 hodín, váš nárok na cenu zaniká. Pri výhre dresu nezabudnutie označiť veľkosť.

Foto: Fotky&Foto