Vychutnajte si hokejové majstrovstvá na novom TV a získajte hokejový darček

Najlepší internetový obchod Hej.sk spustil tento mesiac perfektnú akciu k príležitosti MS 2017, ktorá bude trvať až do 21. mája 2017. To znamená, že sa skončí zároveň so šampionátom. K vybraným televízorom a projektorom, na ktoré sú výborné zľavy dostanete navyše vrámci tejto akcie aj hokejový darček – napríklad šiltovku Slovakia, alebo hokejový dres.

A máme pre vás ešte jeden SUPER TIP, ako môžete ušetriť ešte aj na samotnej objednávke. Na webe akcieazlavy.sk teraz nájdete zľavový kód do akčného e-shopu HEJ.sk na 10€ zľavu. Stačí si na zmienenej stránke zobraziť kód, v košíku kliknúť na Uplatniť zľavový kód, do danej kolonky vložiť tento kupón a zľava je vaša!

Užite si fandenie tohtoročných MS v lepšej kvalite a na jednotku vďaka novému, kvalitnému televízoru. Podotýkame, že HEJ má vynikajúcu ponuku, kde si vyberie aj náročný zákazník plus zľavy na televízory, ktoré sú priradené k tejto akcii sú až do 43%!

Už len treba dúfať, že naša reprezentácia sa prebojuje do play-off. Minulý rok nám cestu do vyraďovacích bojov mohol zabezpečiť posledný zápas, ale bohužiaľ sme proti USA vyhrali až v nadstavenom čase a potrebovali sme bodovať naplno.