Tipsport ako prvý na Slovensku ruší manipulačný poplatok

Pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji, prichádza stávková kancelária Tipsport.sk s veľkou novinkou. Od dňa 13.2. 2015 ako prvý na Slovensku ruší pri podávaní predzápasových stávok i LIVE stávok manipulačný poplatok.

Stávková kancelária Tipsport.sk sa rozhodla urobiť radikálny krok, ktorí zvýhodní každého jedného tipujúceho. Od teraz si pri podaní tiketu či LIVE stávky, skutočne zaplatíte len za to, čo do hry vložíte. Vďaka internetovému tipovaniu sa pri podávaní predzápasových i LIVE stávok vyhnete akýmkoľvek zbytočným poplatkom, vrátene manipulačného poplatku. Spomínaná akcia zároveň platí aj pre milovníkov služby eDostihov, ktorú taktiež Tipsport ponúka.

Do štartu majstrovstiev sveta síce ostáva ešte 77 dní, ale už teraz si na pripravovaný šampionát môžete vsadiť. V ponuke Tipsport.sk je kompletná ponuka zápasov so zaujímavými kurzami. Takisto sú už vypísané kurzy aj na samotného víťaza šampionátu, a podľa kurzov Tipsport vidí ako najväčšieho favorita MS 2015 hokejistov Ruska. Postupom času sa tipujúci môžu tešiť na rozšírenú ponuku, ktorá bude zahrňoval množstvo špeciálnych stávok ako tipy na jednotlivé tretiny, počet gólov, handicapy a podobne. Samozrejme tipujúci si budú môcť vsadiť aj na strelca gólu, a práve v tomto je zrušenie manipulačného poplatku veľmi výhodne.

Pokiaľ sa v nedávnej dobe pri internetovom tipovaní chceli tipujúci vyhnúť manipuláku, musel ich tiket obsahovať výsledný kurz minimálne hodnotu 3,00. Pri tipovaní na jedného z pravdepodobnejších strelcov, kde sa kurz pohybuje zväčša okolo 2,0 – 2,5, tak už nemusíte na tiket pridávať ďalšie zápasy len preto, aby ste sa vyhli zbytočným poplatkom. Samozrejme, pridané zápasy zvyšovali riziko prehry.

Tipujúci sa tak môžu tešiť na najbohatšiu ponuku stávkových príležitosti aj počas 79. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Ešte predtým im ale stávková kancelária Tipsport ponúka veľké množstvo hokejových udalostí, ktoré navyše tipujúci uvidia naživo prostredníctvom Tipsport.sk. Pri tipovaní cez internet vám tak už neujde žiadny prenos z Českej extraligy, alebo zo švédskej Elitserien. V ponuke priamych prenosov Tipsport.sk nezabúda ani na priaznivcov nadnárodnej KHL, či na najprestížnejšiu hokejovú súťaž, kanadsko-americkú NHL.

Neváhajte a užite si najväčší hokejový sviatok roka s Tipsport.sk –  jedinou stávkovou kanceláriou, v ktorej sa pri podávaní tiketov  vyhnete zbytočným poplatkom a zaplatíme len za samotný váš vklad.