Program zápasov MS v hokeji 2016

Kompletný program zápasov MS v hokeji 2016 – všetkých 64 zápasov na jednom mieste. Kto hrá, kedy a na akom štadióne. Žijeme majstrovstvami!

vyberte si » základné skupinyvyraďovacia časť

Základné skupiny

Dátum, čas a štadión Zápas
06.05. / 15:15 – Moskva Švédsko – Lotyšsko
06.05. / 15:15 – Petrohrad USA – Kanada
06.05. / 19:15 – Moskva Česko – Rusko
06.05. / 19:15 – Petrohrad Fínsko – Bielorusko
07.05. / 11:15 – Moskva Švajčiarsko – Kazachstan
07.05. / 11:15 – Petrohrad Slovensko – Maďarsko
07.05. / 15:15 – Moskva Nórsko – Dánsko
07.05. / 15:15 – Petrohrad Francúzsko – Nemecko
07.05. / 19:15 – Moskva Lotyšsko – Česko
07.05. / 19:15 – Petrohrad Bielorusko – USA
08.05. / 11:15 – Moskva Kazachstan – Rusko
08.05. / 11:15 – Petrohrad Maďarsko – Kanada
08.05. / 15:15 – Moskva Nórsko – Švajčiarsko
08.05. / 15:15 – Petrohrad Fínsko – Nemecko
08.05. / 19:15 – Moskva Švédsko – Dánsko
08.05. / 19:15 – Petrohrad Francúzsko – Slovensko
09.05. / 15:15 – Moskva Lotyšsko – Rusko
09.05. / 15:15 – Petrohrad Bielorusko – Kanada
09.05. / 19:15 – Moskva Švédsko – Česko
09.05. / 19:15 – Petrohrad Fínsko – USA
10.05. / 15:15 – Moskva Švajčiarsko – Dánsko
10.05. / 15:15 – Petrohrad Slovensko – Nemecko
10.05. / 19:15 – Moskva Kazachstan – Nórsko
10.05. / 19:15 – Petrohrad Maďarsko – Francúzsko
11.05. / 15:15 – Moskva Švajčiarsko – Lotyšsko
11.05. / 15:15 – Petrohrad Slovensko – Bielorusko
11.05. / 19:15 – Moskva Švédsko – Kazachstan
11.05. / 19:15 – Petrohrad Fínsko – Maďarsko
12.05. / 15:15 – Moskva Česko – Nórsko
12.05. / 15:15 – Petrohrad USA – Francúzsko
12.05. / 19:15 – Moskva Rusko – Dánsko
12.05. / 19:15 – Petrohrad Kanada – Nemecko
13.05. / 15:15 – Moskva Česko – Kazachstan
13.05. / 15:15 – Petrohrad USA – Maďarsko
13.05. / 19:15 – Moskva Dánsko – Lotyšsko
13.05. / 19:15 – Petrohrad Nemecko – Bielorusko
14.05. / 11:15 – Moskva Nórsko – Švédsko
14.05. / 11:15 – Petrohrad Francúzsko – Fínsko
14.05. / 15:15 – Moskva Rusko – Švajčiarsko
14.05. / 15:15 – Petrohrad Maďarsko – Bielorusko
14.05. / 19:15 – Moskva Kazachstan – Lotyšsko
14.05. / 19:15 – Petrohrad Kanada – Slovensko
15.05. / 15:15 – Moskva Dánsko – Česko
15.05. / 15:15 – Petrohrad Nemecko – USA
15.05. / 19:15 – Moskva Švajčiarsko – Švédsko
15.05. / 19:15 – Petrohrad Slovensko – Fínsko
16.05. / 15:15 – Moskva Rusko – Nórsko
16.05. / 15:15 – Petrohrad Kanada – Francúzsko
16.05. / 19:15 – Moskva Dánsko – Kazachstan
16.05. / 19:15 – Petrohrad Nemecko – Maďarsko
17.05. / 11:15 – Moskva Česko – Švajčiarsko
17.05. / 11:15 – Petrohrad USA – Slovensko
17.05. / 15:15 – Moskva Lotyšsko – Nórsko
17.05. / 15:15 – Petrohrad Bielorusko – Francúzsko
17.05. / 19:15 – Moskva Rusko – Švédsko
17.5. / 19:15 – Petrohrad Kanada – Fínsko

Vyraďovacia časť

Štvrťfinále

Dátum, čas a štadión Zápas
19.05. / 15:15 – Moskva  –
19.05. / 15:15 – Petrohrad  –
19.05. / 19:15 – Moskva  –
19.05. / 19:15 – Petrohrad  –

Semifinále

Dátum, čas a štadión Zápas
21.05. / 15:15 – Moskva
21.05. / 19:15 – Moskva

Finále o 3. miesto

Dátum, čas a štadión Zápas
22.05. / 15:15 – Moskva  –

Finále

Dátum, čas a štadión Zápas
22.05. / 19:45 –  Moskva

Foto: wikipedia.org, autor – Chan-Fan