Program zápasov MS v hokeji 2015

Prehľadný program zápasov MS v hokeji 2015 – správne údaje sú našim hlavným krédom. Program všetkých 64 zápasov – kto hrá, kedy a na akom štadióne.

vyberte si » základné skupinyvyraďovacia časť

Základné skupiny

Dátum, čas a štadión Zápas
01.05 / 16:15 – O2 Aréna Kanada – Lotyšsko
01.05 / 16:15 – ČEZ Aréna USA – Fínsko
01.05 / 20:15 – O2 Aréna Česko – Švédsko
01.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Rusko – Nórsko
02.05 / 12:15 – O2 Aréna Švajčiarsko – Rakúsko
02.05 / 12:15 – ČEZ Aréna Slovensko – Dánsko
02.05 / 16:15 – O2 Aréna Francúzsko – Nemecko
02.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Bielorusko – Slovinsko
02.05 / 20:15 – O2 Aréna Lotyšsko – Česko
02.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Nórsko – USA
03.05 / 12:15 – O2 Aréna Rakúsko – Švédsko
03.05 / 12:15 – ČEZ Aréna Rusko – Slovinsko
03.05 / 16:15 – O2 Aréna Kanada – Nemecko
03.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Bielorusko – Slovensko
03.05 / 20:15 – O2 Aréna Francúzsko – Švajčiarsko
03.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Dánsko – Fínsko
04.05 / 16:15 – O2 Aréna Lotyšsko – Švédsko
04.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Rusko – USA
04.05 / 20:15 – O2 Aréna Kanada – Česko
04.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Nórsko – Fínsko
05.05 / 16:15 – O2 Aréna Švajčiarsko – Nemecko
05.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Dánsko – Bielorusko
05.05 / 20:15 – O2 Aréna Rakúsko – Francúzsko
05.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Slovensko – Slovinsko
06.05 / 16:15 – O2 Aréna Švajčiarsko – Lotyšsko
06.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Rusko – Dánsko
06.05 / 20:15 – 02 Aréna Švédsko – Kanada
06.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Slovensko – Nórsko
07.05 / 16:15 – O2 Aréna Česko – Francúzsko
07.05 / 16:15 – ČEZ Aréna USA – Bielorusko
07.05 / 20:15 – O2 Aréna Švédsko – Nemecko
07.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Fínsko – Slovinsko
08.05 / 16:15 – O2 Aréna Česko – Rakúsko
08.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Slovinsko – Nórsko
08.05 / 20:15 – O2 Aréna Nemecko – Lotyšsko
08.05 / 20:15 – ČEZ Aréna USA – Dánsko
09.05 / 12:15 – O2 Aréna Francúzsko – Kanada
09.05 / 12:15 – ČEZ Aréna Bielorusko – Rusko
09.05 / 16:15 – O2 Aréna Rakúsko – Lotyšsko
09.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Fínsko – Slovensko
09.05 / 20:15 – O2 Aréna Švédsko – Švajčiarsko
09.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Dánsko – Nórsko
10.05 / 16:15 – O2 Aréna Nemecko – Česko
10.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Slovinsko – USA
10.05 / 20:15 – O2 Aréna Švajčiarsko – Kanada
10.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Slovensko – Rusko
11.05 / 16:15 – O2 Aréna Nemecko – Rakúsko
11.05 / 16:15 – ČEZ Aréna Fínsko – Bielorusko
11.05 / 20:15 – O2 Aréna Švédsko – Francúzsko
11.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Slovinsko – Dánsko
12.05 / 12:15 – O2 Aréna Kanada – Rakúsko
12.05 / 12:15 – ČEZ Aréna Nórsko – Bielorusko
12.05 / 16:15 – O2 Aréna Lotyšsko – Francúzsko
12.05 / 16:15 – ČEZ Aréna USA – Slovensko
12.05 / 20:15 – O2 Aréna Česko – Švajčiarsko
12.05 / 20:15 – ČEZ Aréna Fínsko – Rusko

Vyraďovacia časť

Štvrťfinále

Dátum, čas a štadión Zápas
14.05 / 15:15 – ČEZ Aréna Švédsko – Rusko
14.05 / 16:15 – O2 Aréna Kanada – Bielorusko
14.05 / 19:15 – ČEZ Aréna USA – Švajčiarsko
14.05 / 20:15 – O2 Aréna Fínsko – Česko

Semifinále

Dátum, čas a štadión Zápas
16.05 / 15:15 – ČEZ Aréna Kanada – Česko
16.05 / 19:15 – O2 Aréna USA – Rusko

Finále o 3. miesto

Dátum, čas a štadión Zápas
17.05 / 16:15 – O2 Aréna Česko – USA

Finále

Dátum, čas a štadión Zápas
17.05 / 20:45 – O2 Aréna Kanada – Rusko