Hokejové majstrovstvá lákajú aktívnych, ale aj sviatočných stávkarov

V jednej slovenskej piesni sa spieva, že máj je lásky čas. Pre športových fanúšikov je však piaty mesiac roka časom, ktorý sa spája najmä so sledovaním maratónu priamych prenosov z MS v ľadovom hokeji. Tie sú najmä na európskom kontinente mimoriadne populárne a aj pasívni stávkari neraz neodolajú pokušeniu.

Šampionátom žije celá krajina

Majstrovstvá sveta v hokeji sú na Slovensku každoročným sviatkom. V krajine pod Tatrami je ľadový hokej národným športom a počas troch týždňov sa v práci, školách, na uliciach či doma o ničom inom nehovorí ako o výsledkoch našich reprezentantov. Za posledné roky ale slovenskí fanúšikovia veľa dôvodov na radosť nemali. Na predošlých dvanástich šampionátoch sme sa totiž len raz umiestnili na medailovom stupienku a až v šiestich prípadoch sme chýbali vo štvrťfinále. Ak sa našim hokejistom nedarí, radosť vám môže spraviť aspoň výherný tiket. Viete z akých stávkových príležitosti si od 6-22. mája budete môcť vybrať?

Klasické tipovanie s bohatším obsahom

Tipovanie zápasov majstrovstiev sveta sa od ponuky pri bežných hokejových stretnutí príliš nelíši. V oboch prípadoch majú tipujúci k dispozícii stávky na víťaza i mnohé ďalšie odvodené stávky. K ním patria čiastkové tipy na jednotlivé tretiny, počet gólov v zápase alebo v konkrétnom hracom období, stávka 1.tretina – konečný výsledok, handicapy, strelci, víťazný rozdiel či tip na presný výsledok.

Jedným dychom však treba dodať, že ponuka Tipsportu je počas MS v hokeji bohatšia a môže obsahovať aj stávkové príležitosti, ktoré sa vyskytujú pomenej – počet dvojminútových trestov, trestné strieľanie alebo dokonca odohraný čas na ľade jednotlivého hráča.

Nájdite si svoju value betting

Okrem spomínaných stávok sú pred šampionátom k dispozícii aj tipy, ktoré sa viažu na celý priebeh turnaja. Aj medzi pasívnymi tipujúcimi sú pomerne populárne stávky na celkové umiestnenie, najproduktívnejšieho hráča turnaja, najlepšieho strelca či počet gólov a hattrickov na celých majstrovstvách sveta. Pri klasických zápasoch využívajte tipovanie na hodnotné stávky – value betting. Táto stratégia je založená na vašom odhade pravdepodobnosti výhry. Tá sa môže líšiť od názoru bookmakera, ale prečo by váš odhad mal byť horší? Pokiaľ si myslíte, že kurz na výhru daného tímu je výrazne precenený, neváhajte a stavte si na svojho favorita. Pred tipovaním si zápas detailne rozoberte, neprehliadnite dôležité štatistiky a uvažujte racionálne.