DoubleStar Bet – líder v hracom priemysle

Je nová stávková kancelária prichádzajúca na Slovensko. Prevádzkovateľom kurzových stávok je spololočnosť Program@ spol. s.r.o. pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 1991. Takmer 200 prevádzok po celom Slovensku ju radí k najväčším a najstabilnejším podnikom zábavného priemyslu. Od roku 2017 má licenciu na prevádzkovanie kurzových stávok na kamenných pobočkách aj na internete.

Čo Vás zaujme?

Kompletný kurzový a výsledkový servis je ponúkaný a aktualizovaný 24 hodín denne. Či už porovnáme predzápasovú aj LIVE ponuku je neustále vetvená do šírky aj do hĺbky. Nájdete u nás široký záber športových udalostí z lokálne atraktívnych športov ako je futbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, cyklistika či hádzaná. No na svoje si príde aj fanúšik a záujemca u nás menej známych a menej populárnych športov, ktoré sú naopak žiadané v zahraničí. Spomeňme bejzbal, rugby, kriket, box, šípky, bedminton, plážový futbal, plážový volejbal, hurling, austrálsky futbal a mnoho ďalších. Počas sezóny sa tradične na jar vymieňajú motoristický a zimný šport v rozmanitej ponuke všetkých ich odvetví. Poteší sa milovník F1, či MOTO GP a po ich ukončení na jeseň ich striedajú takmer všetky zimné olympijské aj neolympijské športy na čele s pestrou ponukou na biatlon. Poväčšine všetko samozrejme LIVE aj pred zápasom.

Pripomeňme, že jednotlivé príležitosti, na ktoré si stávkujúci môžu staviť v jednotlivých športoch neustále pribúdajú a to hlavne pre LIVE ponuku konkrétneho zápasu. Vo futbale a v hokeji si okrem klasických tipov a vetvených tipov na víťazstvo, počet gólov, môžete staviť napríklad aj na strelcov gólov. Ázijské hendikepy sa u nás takisto nestratia a sú v ponuke vo forme celých a polovičných verzií, či už na víťazstvo tímu alebo počet gólov. Nevšedná široká tenisová ponuka zaujme nielen nadšenca tenisu. LIVE ponuka tenisových zápasov obsahuje desiatky typov príležitostí, ktoré sú dostupné aj pri nižších kategóriách ITF u mužov aj u žien.

V čom sme najlepší?

Konkurenčnú výhodu DoubleStar Bet získava v najširšej ponuke LIVE zápasov na trhu, okamžitou výplatou aj vysokých výhier a tipovaním LIVE zápasov aj priamo v ktorejkoľvek pobočke Doublestar.

Viac informácií o novom bookmakerovi vstupujúcom na slovenský trh športových stávok získate priamo na stránke www.doublestarbet.sk , či fanúšikovských stránkach na sociálnych sieťach.

Ani v zápase Slovenska s Francúzskom nebude núdza o množstvo stávkových príležitostí, ktoré si budete môcť vsadiť v DoubleStar Bet. Okrem klasických možností vsadiť si na víťazstvo, či počet gólov tímov v rozmanitých variáciách v ponuke nájdete aj kurzy na dosiahnutie kanadských bodov konkrétnych hráčov. Vyberajte z ponuky viac ako 100 príležitostí pred zápasom i naživo 10.5.2018 od 16:15!

Foto: Fotky&Foto