Aké kurzové stávky si všímať pri MS v hokeji?

Na našom webe sme vás už informovali o tom, aké stávky môžete uzatvárať počas svetového šampionátu v ľadovom hokeji. Teraz sa však pozrieme na jednotlivé stávky trochu bližšie.

Buďte v hre počas celého šampionátu

Stávkové kancelárie na začiatku mája pravidelne vypisujú zaujímavé kurzy na hokej. Ešte pred samotným štartom majstrovstiev sveta sú k dispozícii dlhodobé stávkové príležitosti. Jedná sa o tipy na víťaza kanadského bodovania, najlepšieho strelca turnaja či na počet gólov a hattrickov počas celého priebehu turnaja. Každoročne sú najväčšími favoritmi hviezdni Kanaďania, Rusi či Švédi. Aj preto by ste určite mali sledovať to, ako sa konkrétnym hráčom darilo v klubových farbách. Sústreďte sa najmä na NHL, pretože na minuloročnom šampionáte obsadili prvých päť miest práve hráči zo zámoria.

Zvýhodnená stávka na strelca

Veľmi populárnou stávkou počas hokejových zápasov je tip na strelca gólu.

Navyše, v uplynulých dňoch stávkové kancelárie Fortuna i Tipsport túto stávkovú príležitosť vylepšili a zarátavajú aj góly dosiahnuté v predĺžení, respektíve v samostatných nájazdoch.

Tým pádom sa šanca na výhru pre tipujúcich zvýšila. Okrem toho pri zápasoch majstrovstiev sveta sú často dostupné aj stávky na počet kanadských bodov v jednotlivom stretnutí.

Remíza vás už o výhru nepripraví

Stávka bez remízy je novinkou vo svete tipovania. Ako už samotný názov prezrádza, že tento tip vylučuje možnosť remízy. Okrem toho so sebou prináša svoje výhody, ale aj nevýhody. Pozitívom je, že v prípade remízy váš tiket ostáva v hre a konkrétna stávka bude stornovaná. Na druhej strane sa nevyhnete tomu, že prídete o časť vašej eventuálnej výhry. Spravidla má stávka bez remízy o niečo vyšší kurz ako dvojtip, a tak si dobre rozmyslite, ktorú stávku uprednostníte. Dôležité je spomenúť aj to, že za podané stávky na internete neplatíte žiaden manipulačný poplatok a môžete si vybrať aj zo širokej ponuky LIVE stávok.

Nie je núdza o prekvapenia

Každý tipér sa na začiatku mája nevie dočkať, kedy už svetový šampionát konečne začne. Aj to je dôvod, prečo prvé zápasy turnaja nechýbajú na mnohých tiketoch. Berte však do úvahy to, že úvodné zápasy svetového šampionátu sú veľmi špecifické. Väčšina tímov sa stretne v plnej zostave len pár dní pred turnajom, a tak pri svojom debute môžu doplatiť na značnú nerozohranosť. Spomínate si na prehru Kanady s Francúzskom 2:3 po samostatných nájazdoch v úvodnom zápase MS 2014? Ak sa chcete vyhnúť podobným zaváhaniam na vašom tikete, radšej prvé dva dni turnaja venujte dôkladnému sledovaniu zápasov svojich favoritom a až potom stávkujte.

Foto: ©ftotti1984/Fotky&Foto